BlachLak - Częstochowa

Mechanika samochodowa | Wulkanizacja samochodowa | Klimatyzacja samochodowa

Mechanika samochodowa, wulkanizacja i serwis klimatyzacji

O nas

Jesteśmy renomowaną firmą. która specjalizujące się nie tylko w blacharstwie i lakiernictwie, ale również w kompleksowej obsłudze pojazdów, z naciskiem na mechanikę, wulkanizację oraz klimatyzację samochodową. Nasza firma została założona z pasji do motoryzacji i dążenia do zapewnienia naszym klientom bezpiecznej i sprawnej podróży na drodze.

Pracują u nas wyspecjalizowani mechanicy, którzy przeprowadzają najtrudniejsze naprawy, z którymi nie radzą sobie inne warsztaty. Naprawiamy silniki, zawieszenie, układ wydechowy, hamulce, układ chłodzenia, skrzynie biegów, oraz inne mechanizmy. Dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym zapewniamy najwyższą jakość usług.

U nas Twoje auto jest w najlepszych rękach. Jesteśmy gotowi przyjąć każde wyzwanie związane z Twoim pojazdem i zadbać o jego pełną sprawność oraz bezpieczeństwo na drodze.

Mechanika samochodowa

Awaria silnika, problem z układem hamulcowym, czy niedomagające zawieszenie – jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia diagnostyczne, aby szybko i precyzyjnie zlokalizować źródło problemu.

Wulkanizacja samochodowa

Zajmujemy się wymianą i naprawą opon, sezonowym przechowywaniem oraz dobieraniem odpowiednich opon do indywidualnych potrzeb i warunków eksploatacji pojazdu.

Klimatyzacja samochodowa

Zajmujemy się także profesjonalnym serwisem i naprawą klimatyzacji samochodowych. Nasze usługi obejmują diagnozę, uzupełnianie czynnika chłodzącego, naprawę wycieków oraz wymianę podzespołów.

Przegląd samochodu przez zakupem

Zapewniamy kompleksowe przeglądy samochodowe podczas ich zakupu, które pomagają zidentyfikować ewentualne usterki i zapobiec większym problemom w przyszłości.

Mechanika samochodowa | Wulkanizacja | Klimatyzacja

ul. Główna 58, Częstochowa

Zaufaj naszym specjalistom, którzy z pełnym zaangażowaniem naprawią Twój samochód, przywracając mu pełną sprawność i niezawodność. Twój pojazd jest dla nas szczególnie ważny, więc oddaj go w ręce profesjonalistów.

Mechanika samochodowa Częstochowa

 1. Naprawa układu hamulcowego
 2. Naprawa zawieszenia
 3. Naprawa układu wydechowego
 4. Naprawa układu chłodzenia
 5. Naprawa elektryki
 6. Naprawa układu paliwowego
 7. Diagnostyka komputerowa
 8. Przegląd samochodu przed zakupem
Wulkanizacja Częstochowa oraz serwis opon w Częstochowie. Zobacz! Warsztat samochodowy Blach Lak oferuje profesjonalne naprawy opon w Częstochowie.

Wulkanizacja i serwis opon Częstochowa

 1. Wymiana opon
 2. Wyważanie kół
 3. Naprawa opon
 4. Naprawa felg
 5. Serwis układu TPMS
Klimatyzacja samochodowa Częstochowa, serwis i odgrzybianie klimatyzacji samochodowej Częstochowa.

Klimatyzacja samochodowa Częstochowa

 1. Diagnostyka
 2. Napełnianie czynnika chłodzącego
 3. Naprawa wycieków
 4. Wymiana filtra kabinowego
 5. Naprawa i wymiana sprężarki
 6. Odgrzybianie klimatyzacji